Pasākumi

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina sadarbības partnerus - gidus uz aktuālās informācijas dienu

20.02.2024.

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” 20. februārī no plkst. 18.00 līdz 21.00 organizē aktuālās informācijas programmu saviem sadarbības partneriem - Rīgas gidiem, kam jau iepriekšējos gados izsniegtas ieejas kartes muzejā. Tiek arī komplektēta grupa gidiem - topošajiem sadarbības partneriem.

20. februārī muzeja speciālisti iepazīstinās ar jaunumiem jūgendstila kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un muzeju kā šī mantojuma popularizētāju. No plkst. 18.00 līdz 19.00 muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” direktore Dr. arch. Agrita Tipāne stāstīs par jūgendstila kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, plānotajām izstādēm, sarīkojumiem, izglītojošām programmām un starptautisko sadarbību 2024. gadā. Savukārt no 19.30 līdz 21.00 muzeja krājuma aktualitātes un jaunumus programmā “Muzeja lietu stāsti” prezentēs projektu vadītājs Dzintars Gilba. Būs iespēja apskatīt izstādes “Gludekļi” un “Sfinksas smaids”.
Bez tam, gaidām pieteikumus no jauniem sadarbības partneriem – gidiem, kuri plāno iepazīstināt savus klientus ar muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” ekspozīcijām. Atbilstoši pieteikumiem un interesentu skaitam tiks organizēta pilna programma “Informācijas dienas gidiem par muzeju “Rīgas jūgendstila centrs”.

Informācijas dienas ir ikgadēja aktivitāte, kas rosina padziļināt ārpus muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” strādājošo gidu zināšanas par muzeja ekspozīciju, lai popularizētu jūgendstilu Latvijas un ārvalstu tūristiem muzejā un ārpus tā. Programmas noslēgumā tiek izsniegta „Ieejas karte muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs””, kas dod iespēju apmeklēt Muzeju bez maksas, kā arī sniegt informāciju par Muzeja ekspozīciju grupām, kuras pavada minētās kartes īpašnieks.

Dalības maksa programmā 20. februārī - 10.00 EUR/ pers.
Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Pieteikumi tiek pieņemti elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi Zaiga.Bogdanova@riga.lv, vai pa telefonu 27898481 līdz 2024. gada 16. februārim (ieskaitot).