Pasākumi

Radošā darbnīca “Ziemassvētku apsveikums. Eņģeļi.”

09.12.2023.

Sestdien, 2023. gada 9. decembrī, plkst. 11.00 muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz radošo darbnīcu “Ziemassvētku apsveikums. Eņģeļi.”. Radošajā darbnīcā, kopā ar mākslinieci Tamāru Čudnovsku izgatavosim brīnišķīgu Ziemassvētku eņģelīti, lai iepriecinātu sevi un savus tuvos cilvēkus.

Eņģelis - svētības simbols, cilvēku aizgādnis, sargs un gaišā ceļa rādītājs. Eņģeļu tēli ir sastopami Ziemassvētku rotājumos un pastkartēs, kā arī jūgendstila laika egļu rotājumos. Šogad muzeja galvenā egle, kas tradicionāli izvietota muzeja viesistabā būs rotāta tikai ar tiem.
Iedvesmojoties no Tamāras Čudnovskas radītajiem mākslas darbiem aicinām ikkatru radoši pavadīt sestdienu pirms otrās adventes un izgatavot pašiem savu eņģelīti. Darbnīcas dalībnieki, sekojot mākslinieces instrukcijām un izmantojot muzeja sagatavotos materiālus, izgatavos un izdekorēs papīra rotājumu. Pēcāk to varēs izmantot kā egles dekoru vai mīļu un radošu apsveikumu šajos skaistajos svētkos.

Dalības maksa radošajā darbnīcā – 10,00 EUR/personai. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot 67181465 vai rakstot jugendstils@riga.lv darbdienās. Cenā ir iekļauts muzeja apmeklējums.

Vairāk par Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ziemassvētku gaidīšanas laikam veltītiem pasākumiem var uzzināt tīmekļvietnē svetki.riga.lv, kā arī sekot līdzi jaunumiem sociālo tīklu lapā “Rīga” un “Rīgā notiek”.