Pasākumi

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina sadarbības partnerus - gidus uz aktuālās informācijas dienu

24.02.—14.03.2023.

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” 14. martā no plkst. 18.00 līdz 21.00 organizē aktuālās informācijas programmu saviem sadarbības partneriem - Rīgas gidiem, kam jau izsniegtas ieejas kartes muzejā. Tiek arī komplektēta grupa gidiem - topošajiem sadarbības partneriem.

14. martā muzeja speciālisti iepazīstinās ar jaunumiem jūgendstila kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un muzeju kā šī mantojuma popularizētāju. No plkst. 18.00 līdz 19.00 muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” direktore Dr. arch. Agrita Tipāne iepazīstinās ar jūgendstila kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, plānotajām izstādēm, sarīkojumiem, izglītojošām programmām un starptautisko sadarbību. Savukārt no 19.30 līdz 21.00 muzeja krājuma aktualitātes un programmu “Muzeja lietu stāsti” prezentēs projektu vadītājs Dzintars Gilba. Būs iespēja apskatīt izstādes “Flīzes” un “Rīgas Kaķi”.
Bez tam, gaidām pieteikumus no jauniem sadarbības partneriem – gidiem, kuri plāno iepazīstināt savus klientus ar muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” ekspozīcijām. Atbilstoši pieteikumiem un interesentu skaitam tiks organizēta pilna programma “Informācijas dienas gidiem par muzeju “Rīgas jūgendstila centrs” šī gada aprīlī.

Informācijas dienas ir ikgadēja aktivitāte, kas rosina padziļināt ārpus muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” strādājošo gidu zināšanas par muzeja ekspozīciju, lai popularizētu jūgendstilu Latvijas un ārvalstu tūristiem muzejā un ārpus tā. Programmas noslēgumā tiek izsniegta „Ieejas karte muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”” dod iespēju vairākkārt apmeklēt Muzeju bez maksas, kā arī sniegt informāciju par Muzeja ekspozīciju grupām, kuras pavada minētās kartes īpašnieks.

Dalības maksa programmā 14. martā - 10.00 EUR/ pers.
Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Pieteikumi tiek pieņemti elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi Zaiga.Bogdanova@riga.lv, vai pa telefonu 27898481 līdz 2023. gada 10. martam (ieskaitot).