Pasākumi

Rīgas kaķu sestdiena ģimenēm ar bērniem

17.02.—25.02.2023.

Sestdien, 2023. gada 25. februārī plkst. 11.00 muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” notiks sarīkojums ģimenēm ar bērniem “Rīgas kaķu sestdiena”. Tajā bērni tiksies ar dzejnieci Inesi Zanderi, mākslinieci Anitu Paegli, Kaķu Martiņu, apskatīs izstādi “Rīgas kaķi”, iesaistīsies muzikālās sarunās kopā ar Matildi Stepi un Patriku Kārli Stepi, un piedalīsies kaķu vārda dienu kalendāra radošajā darbnīcā kopā ar Anitu Paegli un Ūnu Laukmani.

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” sadarbībā ar izdevniecību “Liels un mazs” aicina ģimenes ar bērniem 25. februārī plkst 11.00 uz Rīgas kaķu sestdienu – paklausīties dzejoļus, uzzināt vairāk par izstādē “Rīgas kaķi” redzamajiem zīmējumiem, iesaistīties muzikālās sarunās par kaķi uz klavierēm un piedalīties radošajā darbnīcā. Anitas Paegles zīmējumu izstādē “Rīgas kaķi” aplūkojamie darbi sākotnēji tapuši kā ilustrācijas divām bērnu grāmatām – Ineses Zanderes “Kaķis uz klavierēm” un Māras Cielēnas “Ņau un murr”. Par grāmatu “Kaķis uz klavierēm”, kaķiem, zīmējumiem un dzejoļiem stāstīs dzejniece Inese Zandere un māksliniece Anita Paegle, klāt būs arī Kaķu Martiņa no Māras Cielēnas “Ņau un murr”. Pasākuma gaitā muzikālas sarunas par grāmatas prototipu - kaķi uz klavierēm risinās Matilde Stepe un Patriks Kārlis Stepe, bet visu noslēgs kaķu vārda dienu kalendāra zīmēšanas radošā darbnīca kopā ar Anitu Paegli un Ūnu Laukmani.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalību iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi jugendstils@riga.lv, Facebook lapā @RigaArtNouveau vai pa tālruni 67181465. Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana, kas var tikt izmantota publicitātes vajadzībām.
Dalības maksa 5 EUR, cenā ir iekļauts muzeja apmeklējums


Publicitātes attēls: Anita Paegle. Kaķis uz klavierēm.