Pasākumi

Bērnu rīts "Putnu dziesmas"

20.04.—24.04.2022.

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” 2022. gada 24. aprīlī plkst. 12.00 aicina uz sarīkojumu bērniem "Putnu dziesmas". Dziesmas, rotaļas un pavasarīga noskaņa kopā ar mūziķi, folkloristi un pedagoģi Baibu Ērgli. Varēs uzzināt, cik daudz dažādu putnu sastopami latviešu folklorā, dziesmās, rotaļās, tērpos, lietišķajā mākslā, par dažādajām putnu balsīm, to atdarināšanu ar tautas instrumentiem. Skanēs zināmas, kā arī retāk dzirdētas tautas dziesmas. Baiba Ērgle pazīstama ar skanīgām dziesmām, dažādu tautas instrumentu spēli folkmūzikas festivālos Latvijā un ārpus tās, sajūsminājusi klausītājus gadskārtu saulgriežu ieskandināšanā. Pieredze darbā ar pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem mudinājusi izveidot programmu bērniem par pavasara putniem.

Bērnu rīta "Putnu dziesmas" lielos un mazos apmeklētājus priecēs Lieldienu dekori, muzeja krājuma priekšmetu un atklātņu izstāde, putnu balsis pavasara bērzā, bet pie muzeja ieejas Strēlnieku ielā būs iespējams nofotografēties pavasarīgā jūgendstila pastkartē Lieldienu noskaņās.

Dalības maksa 3.50 EUR un iepriekš jāpiesakās, rakstot uz e-pasta adresi: jugendstils@riga.lv, Facebook lapā (@RigaArtNouveau) vai pa tālruņa numuru 67181465.

Galerija