Pasākumi

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina gidus uz informācijas dienām

03.03.—25.03.2022.

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” no 17. līdz 25. martam organizē izglītojošas informācijas dienas sadarbības partneriem - Rīgas gidiem. Muzeja speciālisti iepazīstinās ar jūgendstila kultūrvēsturisko mantojumu Rīgā un muzeju kā jūgendstila kultūras mantojuma glabātāju. Programmas noslēgumā gidi varēs pagarināt muzeja ieejas kartes.

17. martā plkst. no plkst. 18.00 līdz 21.00 par 20. gadsimta sākuma sadzīvi stāstīs Dr. arch. A. Tipāne lekcijā „Kalpones tēls jūgendstilā”, stāstījumu papildinās tērpu demonstrējumi. Notiks prezentācija par muzejā plānotajām izstādēm, sarīkojumiem, izglītojošām programmām un citām aktualitātēm. Iepazīsim arhitektu Konstantīnu Pēkšēnu kā korporācijas „Selonija” dibinātāju un aktīvistu izstādē „Veltījums K. Pēkšēnam”. Savukārt 19. un 25. martā no plkst. 16.00 līdz 17.00 izstādes „Gaismas” ietvaros notiks saruna ar arhitekta K. Pēkšēna radinieci, stikla mākslinieci Ramonu Pēkšēnu.

Dalības maksa uz visām nodarbībām - 10.00 EUR/ pers.

Programmas noslēgumā gidi varēs pagarināt muzeja ieejas kartes, kas dos iespēju ne vien apmeklēt muzeju bez maksas, bet arī vadīt ekskursijas tajā. Dalība nodarbībās tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pieteikumi tiek pieņemti elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi Zaiga.Bogdanova@riga.lv, un pa telefonu 27898481 līdz 2022. gada 14. martam (ieskaitot).