Pasākumi

Meklējam kolēģi!

16.12.—06.01.2020.

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība piedāvā darbu Muzeja „Rīgas Jūgendstila centrs” (Alberta 12, Rīga) biļešu kasierim/ei (pilnas slodzes darbs, summētais darba laiks ar stundas likmi 4.23 euro)

Galvenie Jūsu darba pienākumi: muzeja biļešu, suvenīru un publicitātes materiālu tirdzniecība, informācijas sniegšana tūristiem par muzeja pakalpojumiem.

No Jums sagaidām: vismaz vidējo izglītību, precizitāti, valsts valodas prasmes B1 līmenī. Priekšrocība pretendentiem ar svešvalodu zināšanām (vācu, angļu).  Nepieciešama spēja strādāt ātri un kvalitatīvi, vēlme mācīties un sevi attīstīt.

Vēlamies Jums piedāvāt: atbildīgu un intensīvu darbu, zinošu kolēģu atbalstu, regulāru atalgojumu un sociālās garantijas. 

Aicinām CV un motivācijas vēstuli sūtīt Anetei Vitkovskai uz e-pastu: Anete.Vitkovska@riga.lv līdz 2020. gada 6. janvārim ar norādi “Biļešu kasieris/e”

 

Informējam, ka pretendentu pieteikumos iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlases nodrošināšana. Personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas pilsētas pašvaldība (Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība). Pēc konkursa rezultātu paziņošanas personas dati tiks dzēsti.

 

Otrās kārtas pretendentus aicināsim uz pārrunām.