Pasākumi

Rudens ēnu teātris

13.10.2019.

Svētdien, 2019. gada 13. oktobrī, plkst. 12.00 muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina ģimenes ar bērniem uz bērnu rītu kopā ar jaunajiem aktieriem Unu Eglīti un Mārtiņu Gaili. Muzejā notiks vēl nebijis pasākums – rudens ēnu teātris. Pasākuma dalībnieki varēs ne tika noskatīties izrādi, bet kopā ar aktieriem izzināt ēnu teātra noslēpumus.

Sākoties rudens sezonai, muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" un runcis Alberts atkal gaida ciemos mazos apmeklētājus uz bērnu rītu pasākumiem. Svētdien, 13. oktobrī, plkst. 12.00 muzejā viesosies jaunie aktieri Una Eglīte un Mārtiņš Gailis ar īstu ēnu teātri – šoreiz varēsim iepazīt dažādus latviešu tautas pasaku tēlus. Bērnu rīta apmeklētāji varēs iejusties ne tikai skatītāju, bet arī izrādes veidotāju lomā. Ikviens varēs apskatīt, kā tiek veidoti tēli un arī pats iemēģināt roku ēnu izrādes veidošanā. Kā allaž, neizpaliks arī jautra izkustēšanās un mīklu minēšana.

Laipni gaidīti uz rudens ēnu teātri muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”!

Bērnu rīts muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs" Rīgā, Alberta ielā 12 (ieeja no Strēlnieku ielas).
Uz pasākumu aicināti bērni vecumā no 4 līdz 8 gadiem, kā arī viņu vecāki vai pavadošās personas. Ieejas maksa katram apmeklētājam 3.00 EUR. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalību iepriekš, zvanot pa tālruni +371 67181465 vai rakstot uz e-pastu: jugendstils@riga.lv