Pasākumi

Ekskursijas skolēniem izstādē “Jūgendstils Rīgā. Kolekcijas desmitgade”

01.09.—22.09.2019.

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs”, sveicot pedagogus un skolēnus ar jauno mācību gadu, piedāvā īpašas ekskursijas izstādē “Jūgendstils Rīgā. Kolekcijas desmitgade”, kas aplūkojama izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa”.

Izstāde “Jūgendstils Rīgā. Kolekcijas desmitgade” daudzpusīgā un interaktīvā veidā ataino Rīgas jūgendstila kultūrvēsturisko mantojumu Eiropas kontekstā un iepazīstina ar 20. gadsimta sākuma estētisko pasauli, kultūras un sadzīves tradīcijām. Tā atspoguļo muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” desmit gadu laikā rūpīgi un mērķtiecīgi veidotās krājuma kolekcijas – stiklu, metālu, porcelānu, iespieddarbus.

Ekskursiju laikā skolēniem būs iespēja iepazīt daudzveidīgos jūgendstila perioda lietišķās mākslas un mākslas priekšmetus, dāmu un kungu modi, kā arī uzzināt vairāk par rūpniecību Rīgā un kultūras vēstures norisēm 20. gadsimta sākumā. Skolēnu ekskursijas latviešu un krievu valodā norisināsies katru septembra trešdienu. Ieejas biļetes un ekskursijas cena – 2.00 euro (no cilvēka). Grupu pavadošajam skolotājam ieeja bez maksas. Ekskursijas iesakām vidējo un vecāko klašu skolēniem.

Apmeklējumu lūdzam iepriekš pieteikt pa tālruni 67181465 vai elektroniski jugendstils@riga.lv.