Pasākumi

Sveicam Pasaules Jūgendstila dienā!

09.06.2016.


Par godu šai dienai rīkotajā starptautiskajā fotokonkursā piedalījās fotogrāfijas no plašās jūgendstila pilsētu saimes. Reseau Art Nouveau Network facebook interneta vietnē https://www.facebook.com/ReseauArtNouveauNetwork/photos  

bija izvietotas 155 fotogrāfijas, starp kurām 53 bija no  Rīgas un 1 no Daugavpils! Visas dienas garumā jūgendstila arhitektūras cienītāji aplūkoja, vērtēja un mēģināja uzminēt, kur atrodas attēlā redzamais objekts vai detaļa.

Visplašāko facebook dalībnieku uzmanību ieguva fotogrāfiju autore Majda Sikosek no Belgradas Serbijā. RANN žūrijas balvas ieguva  Marcel Marcou un Frank Welele no Francijas.

Paldies par īpaši lielo atsaucību un dalību starptautiskajā fotokonkursā visiem, kuri mums iesūtīja savas fotogrāfijas: Marijai Petrovskai, Silvijai Pavidis, Gintam Karzinkevičam, Andrim Antonam, Edgaram Petrovskim, Andželai Seilišai, Kasparam Stūrītim, Jānim Krastiņam, Dainai Matīsai, Maksimam Kiram un Laurim Livziniekam!

 

Priecājamies, ka Rīgas jūgendstila ēku detaļas piesaistīja tik plašas auditorijas uzmanību. Vislielāko atzinību ieguva Kaspara Stūrīša fotoattēls ar detaļu no nama Alberta ielā 13 (33 balsojumi), Laura Livzinieka attēls ar detaļu no nama Elizabetes ielā 10a (23 balsojumi) un Ginta Karzinkeviča attēls no kāpņutelpas Baznīcas ielā 27/29 (21 balsojums). Ar šiem autoriem sazināsimies!

Iesūtītās un internetā publicētās Rīgas jūgendstila fotogrāfijas ir lieliska dāvana gan rīdziniekiem, gan viesiem!