Pasākumi

Mīlētāju dienas muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”

10.02.2016.


13. februārī plkst. 12.00 un plkst. 15.00 un 14. februārī plkst. 12.00 un plkst. 15.00 aicinām uz īpašām Valentīndienas ekskursijām, kuru laikā ne tikai iepazīsim jūgendstila interjerus un muzeja telpas, bet arī uzzināsim ko piedzīvoja mīlētāji pirms vairāk nekā 100 gadiem. Apgūsim romantikas nianses, par kurām stāstīts 1902. gadā izdotajā grāmatā “Skaistais sieviešu dzimums jeb padoma devējs jaunekļiem, kas grib iemantot un uzturēt “skaistā dzimuma” mīlestību un patikšanu”.
Līdz 14. februārim muzeja interjers rotāts Valentīndienas noskaņās – apskatāmas 20. gs. sākuma romantiskās pastkartes un izsmalcināts tējas galds.

Pasākuma atmosfēru vēl īpašāku padarīs romantisko autorleļļu un juveliermākslas izstāde “Sapņu dārzs”, kura muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” apskatāma vairs tikai šonedēļ – līdz 14. februārim.

Ieejas biļete muzejā Mīlētāju dienās īpaša – pārim par vienas ieejas biļetes cenu. Neaizmirstiet paņemt fotoaparātu, jo ikvienam būs iespēja piestāt mīlestības saliņās un iemūžināt mirkli fotogrāfijā.