2015

Muzejs „Rīgas Jūgendstila centrs” piedāvā darbu
, 15.05.2015


Svētki ģimenēm muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”
, 13.05.2015


Jaunums!
, 13.05.2015


Muzeju nakts muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”
, 12.05.2015


Muzejs „Rīgas Jūgendstila centrs” piedāvā darbu

Kasierim - konsultantam (nepilna slodze)
(Var būt pilnas slodzes darbs, apvienojot ar ekskursiju vadītāja darba pienākumiem)
Galvenie darba pienākumi: biļešu, suvenīru un publicitātes materiālu tirdzniecība, informācijas sniegšana par muzeja pakalpojumiem.
No Jums sagaidām: precizitāti; latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas, spēju strādāt ātri un kvalitatīvi, vēlmi mācīties un sevi attīstīt.
Vēlamies Jums piedāvāt: zinošu kolēģu atbalstu, regulāru atalgojumu un sociālās garantijas.

Ekskursiju vadītājam (nepilna slodze)
(Var būt pilnas slodzes darbs, apvienojot ar kasiera – konsultanta darba pienākumiem)
Galvenie Jūsu darba pienākumi: ekskursiju vadīšana muzejā,  informācijas sniegšana tūristiem par muzeja ekspozīciju un pakalpojumiem;
No Jums sagaidām: augstāko vai nepabeigtu augstāko izglītību, precizitāti, labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas, labas zināšanas kultūrvēsturē, spēju strādāt ātri un kvalitatīvi, vēlmi mācīties un sevi attīstīt.
Vēlamies Jums piedāvāt: iegūt profesionālas zināšanas un prasmes, zinošu kolēģu atbalstu; regulāru atalgojumu un sociālās garantijas

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt direktores vietniecei muzeja jautājumos Zaigai Bogdanovai uz e-pastu: Zaiga.Bogdanova@riga.lv līdz 2015. gada 1. jūnijam.


Svētki ģimenēm muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”

16. un 17. maijā uz muzeju „Rīgas Jūgendstila centrs” aicinām ģimenes ar bērniem! Raiņa un Aspazijas dzejas iedvesmotas,  notiks teatralizētas ekskursijas, kurās mazie muzeja apmeklētāji atraktīvā veidā kopā ar Runci Albertiņu iepazīs jūgendstila interjeru, spēlēs spēles un līdzdarbosies. Ekskursijas notiks latviešu (plkst. 14.00) un krievu (plkst.16.00) valodās.

Ekskursiju laikā jūgendstila tērpos ģērbti personāži atraktīvā veidā iepazīstinās ar  20. gadsimta sākuma lietām un sadzīvi, pasākumu caurvīs Raiņa un Aspazijas bērnu dzeja. Ģimenēm – bērniem un pieaugušajiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, iepazīt ziedošo jūgendstila interjeru, spēlēt spēles, aktīvi līdzdarboties un dalīties ar saviem stāstiem.

Teatralizētās ekskursijas vadīs režisore Ināra Čakste, viņai palīdzēs muzeja pastāvīgais iemītnieks Runcis Alberts un tēli, kurus atveidos teātra studijas „Rampa” dalībnieki.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

Jaunums!

Apvienotā IEEJAS KARTE
Rīgas Sv. Pētera baznīcas, muzeja „Rīgas Jūgendstila centrs”,
Rīgas mākslas telpas un Rīgas Porcelāna muzeja apmeklējumam

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība piedāvā Rīgas iedzīvotājiem un viesiem iegādāties apvienoto IEEJAS KARTI. Ar to varēsiet apmeklēt Rīgas Sv. Pētera baznīcu, muzeju „Rīgas Jūgendstila centrs”, Rīgas mākslas telpu un Rīgas Porcelāna muzeju, ietaupot 25% no pamatbiļetes cenas. Ieejas karte nopērkama minēto objektu kasēs līdz 2015. gada 30. augustam un derīga kopā ar pirkuma čeku 1 (vienu) mēnesi no tās iegādes brīža. Ieejas karte nav maināma un atgriežama.
Aicinām ielūkoties 13. gs. arhitektūras monumentālajā askētismā, jūgendstila krāšņajās aprisēs, divu pagājušo gadsimtu spilgtākajā apliecinājumā porcelānā, kā arī aktuālās mūsdienīgās mākslas norisēs!

Apvienotās IEEJAS KARTES cena pieaugušajiem EUR 17.00.

Apvienotās IEEJAS KARTES cena skolēniem un studentiem EUR 9.00.

Muzeju nakts muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs”

Muzejā „Rīgas Jūgendstila centrs” (Alberta ielā 12 (ieeja no Strēlnieku ielas)) 16. maijā no plkst. 19.00 līdz plkst. 01.00 17. maijā vēsturiskais interjers atdzīvosies teatralizētās 20. gs. sākuma ainās. Muzejā būs sastopams arhitekts Konstantīns Pēkšēns ar kundzi, elegantas jūgendstila laikmeta dāmas, iedvesmotas no  Raiņa un Aspazijas dzejas, kungi un kalpotāji. Apmeklētājus iepriecinās muzikāli priekšnesumi, savukārt, par sabiedrisko kārtību rūpēsies Gorodovojs – 20. gs. sākuma pilsētas kārtības sargs.


<< 2019 Sep >>
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30