2018

Alberta Kronenberga pasaka “Mazais ganiņš” Latvijas Nacionālā teātra aktiera Zigurda Neimaņa lasījumā
, 16.01.2018


Konkursa Latvijas mākslas skolu audzēkņiem virtuālajā vidē ''Augu motīvi un skulpturālie tēli Rīgas jūgendstila arhitektūrā'' rezultāti!

Konkursa organizatori izsaka pateicību visiem dalībniekiem un pedagogiem par ieguldīto darbu Pasaules jūgendstila dienas un Rīgas jūgendstila popularizēšanā!
Informācija par balvu saņemšanu sekos!

Žūrijas vērtējums 7-10 gadu vecuma grupā:
1.vieta (dalīta)
Kondrāte Katrīna, 10 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Velga Klints;            
Kļaviņa Madara, 8 g., Baltinavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Sandra Bukša;        
2.vieta (dalīta)
Gadzāne Kristiāna, 8 g., Špoģu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Vita Kāpostiņa – Tuče;
Circene Māra, 9 g., Baltinavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Sandra Bukša ;
3.vieta (dalīta)
Ābelīte Agnija, 8 g., Sējas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Marta Jurjāne;
Nosuļa Katrīna, 10 g., Bauskas Mākslas skola, pedagogs Aina Ušča.
 
Žūrijas vērtējums 11-17 gadu vecuma grupā:
1.vieta (dalīta)
Pūce Elīna, 14 g., Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs  Dzintra Līvmane;
Popova Marika, 13 g., Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs L. Laganovska;
2.vieta (dalīta)
Aizpuriete Agnese, 13 g., Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs  Dzintra Līvmane;
Eidmanis Henrijs, 13 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints;
3.vieta (dalīta)
Šuļga Melānija, 12 g.,  “Klusais vērotājs”, Krāslavas Mākslas skola, pedagogs  Irēna Pauliņa;
Vēvers Raivis, 12 g.,  Krāslavas Mākslas skola, pedagogs Irēna Pauliņa.
 
Interneta vietnes  https://www.facebook.com/pg/RigaArtNouvea/photos/
skatītāju balsojuma rezultāti  2017.gada 10.jūnijā plkst. 24:00
7-10 gadu vecuma grupā:
 
1.Gabranovs Rūdofs, 8 g., J. Soikāna Ludzas mākslas skola, pedagogs Iveta Ladusāne (90);
2.Pavāre Justīne, 9 g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Dace Balode (88);
3. vieta (dalīta): 
Strautmane Aiga, 9 g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Dace Balode (35);
Valaine Marta, 10 g., Lubānas Mākslas skola, pedagogs Dace Rudzīte (35);
4. Seimuškina Inta, 10 g., J. Soikāna Ludzas mākslas skolas Ciblas filiāle, pedagogs Inta Terentjeva (34);
5. Zabalujeva Marija, 9 g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Dace Balode (33).
 
Interneta vietnes  https://www.facebook.com/pg/RigaArtNouvea/photos/
skatītāju balsojuma rezultāti  2017.gada 10.jūnijā plkst. 24:00 11-17 gadu vecuma grupā:
 
1.Enija Jankoviča, 11g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Dace Balode (251);
2.Marika Popova, 13 g., Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs L. Laganovska (248);
3. Marta Vulāne 11 g., Viļānu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Gunta Nagle (110);
4. Kristīne Jēkabsone, 11 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs  Inga Miezīte (68);
5. Agnese Lipska, 14 g., Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  L. Laganovska (61).
 
Latvijas Nacionālā kultūras centra atzinības:
Emīlija Ābele, 8 g., Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, pedagogs  M. Purgaile;
Arvīds Rudušs, 8 g., Vidzemes Jūrmalas MMS, pedagogs  M.Alena;  
Felicita Cīrule, 9 g., Ķekavas Mākslas skola, pedagogs  Signe Kalēja;
Jasmīna Anna Simsone, Salacgrīvas Mākslas skola,  pedagogs  M. Jurjāne;              
Lelde Leonora Eglīte, 9 g., Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs M.Alena;
Krista Biezā, 12 g., Ventspils novada Ugāles Mūzikas un mākslas skola, pedagoģe  Larisa Zariņa;                   
Eidmanis Henrijs, 13 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints.                      
                                        
Žūrijas atzinības:
Brikmane Alise , 10 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs  Jurkovska;     
Bukrejeva Ieva,  10 g., Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Ilze Dilāne;         
Bunte Elīza, 8g., Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, pedagogs M. Purgaile;   
Dailīdens Andris,  9 g., Lubānas Mākslas skola, pedagogs Dace Rudzīte;   
Gabranovs Rūdofs,  8 g., J.Soikāna Ludzas mākslas skola, pedagogs  Iveta Ladusāne;          
Gatiņa  Angelīna, 9 g., Špoģu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Vita Kāpostiņa – Tuče;
Jupatova Laura, 8 g.,  J.Soikāna Ludzas mākslas skola, pedagogs Iveta Ladusāne ;
Kārkliņa Elizabete, 10 g., Sējas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Marta Jurjāne;            
Kārkliņa Nora Kārkliņa, 8 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Velga Klints;    
Kļaviņš Adrians, 10 g., Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Anda Sproģe;   
Kriņicka Anete Paula, 13 g., Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Anda Sproģe;
Latvena Ulrika, 7 g.,Vidzemes Jūrmalas MMS, pedagogs  M.Alena;            
Litvinska Erita, 8 g., Naujienes Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Ruskule;       
Matisons Ritvars,  10 g.,  RNDV Mākslas studija "Raibulis", pedagogs Maija Purgaile;         
Meijers Artis, 8 gadi, Lubānas Mākslas skola, pedagogs Dace Rudzīte;      
Melece  Patrīcija, 10 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs Jurkovska;    
Panovska Veronika , 8 g.,Naujienes Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Ruskule;              
Paškovs Kristaps, 8 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs  Jurkovska;      
Puriņa Penelope, 8 g., Berģu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Maija Purgaile;               
Purpuļeviča Nikola, 9 g., Lubānas Mākslas skola, pedagogs  Dace Rudzīte ;
Seimuškina Inta,  10 g., J.Soikāna Ludzas mākslas skolas Ciblas filiāle, pedagogs Inta Terentjeva;  
Zaiceva Veronika, 10 g., Naujienes Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Ruskule;              
Zdanovska Ruslana, 9 g., Špoģu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Vita Kāpostiņa – Tuče;
 
Albekeite Zanda, 14 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints;
Anufrijevs Marks, 11,g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints;
Apine Beāte , 13 g., Balvu Mākslas skola, pedagogs Lana Ceplīte;
Berķe Evelīna , 12 g.,  Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs A.Titova;
Bibiča Stefanija, 12 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Blase Evelīna, 11 g., Ventspils novada Ugāles Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Larisa Zariņa;
Blumberga Elizabete, 14 g., Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Ilze  Ezerniece;
Blūma Evita, 12 g., Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Rasa Grāmatiņa;
Circenis Elvis, 12 g., Baltinavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Sandra Bukša;
Cirša Sabīne, 17 g., Limbažu novada ģimnāzija, pedagogs Kristīne Līsmane;
Čirka Līga, 12 g.,  "Pāvs", Balvu Mākslas skola, pedagogs Lana Ceplīte;
Daldere Samanta, 12 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs Jurkovska;
Dambeniece Katrīna, 14 g., "Vasara",  Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs Dzintra Līvmane;
Dzērve Sandija Linda, 11 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Velga Klints;
Fjodorova Oļesja, 11 g., Viļānu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Gunta Nagle;
Freimane Aleksandra,  Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Nellija Skujeniece;
Freimane Lerika, 13 g.,  Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Nellija Skujeniece;
Grīnbergs Ārons, 11 g., Zvejniekciema vsk. pedagogs  M.Alena;
Invalidova Viktorija, 11 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs  Jurkovska;
Jankoviča Enija, 11g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagoģe Dace Balode;
Janševica Marta,  12 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Jēkabsone Kristīne, 11 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Kadiķe Kate , 12 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs Jurkovska;
Kampuse Ligija, 15 g., Bauskas Mākslas skola, pedagogs Mārīte Šulce;
Karakona Laura,  14g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Dace Balode;
Kiesnere Loreta, Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Nellija Skujeniece;                                                                     
Kiesnere Loreta, Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Guna Gaiķe;
Kirilko Baiba Līna, 15 g., Bauskas Mākslas skola, pedagogs Mārīte Šulce;
Kozlova Viktorija, 16 g., Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs Dzintra Līvmane ;
Lakoviča Lakovica Elīza, 11 g., Bauskas Mākslas skola, pedagogs Aina Ušča;
Liepa Melisa, 11 g., Dundagas Mākslas un mūzikas skola, pedagogs Sandra Dadze;
Lipska Agnese, 14 g., Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs L. Laganovska;
Mauriņš Emīls Niks, 12g., Dundagas Mākslas un mūzikas skola, pedagogs Sandra Dadze;
Mežiņa Laura, 12 g., Krāslavas Mākslas skola, pedagogs Irēna Pauliņa;
Mihailova Laura, 15 g., Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Māra Alena;
Mihejeva Laura,  12 g., Krāslavas Mākslas skola, pedagogs  Irēna Pauliņa;
O'Sullivan Erlina Marianna , 11 g., Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs  A.Titova;
Ozoliņš Lūkass, 14 g., Ventspils novada Ugāles Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Larisa Zariņa;
Ozolniece Endija, 13 g., Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs, Rasa Grāmatiņa
Pāsa Petra, 11 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Piternieks Kristaps ,  14 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints;
Pučenoka Alise Paula, 12 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs  Jurkovska;
Pumpure Alma, 12 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Velga Klints;
Rence Diāna Marta, 14 g., Grobiņas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Liene Bernāte;
Rubīna Elizabete, 11 g., Ventspils Mākslas skola, pedagogs Inita Dzalbe;
Rutkovska  Lāsma, 12 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints;
Saule Jansone Elīza , 11 g., Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Anda Sproģe;
Siņicina Sabīne, 14 g., Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs Dzintra Līvmane;
Skricka Justīne Ieva, 12 g., Ventspils novada Ugāles Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Larisa Zariņa;
Spila Elizabete Greisa , 12 g.,  Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skola, pedagogs Ilze Cābe;
Šmite Kristiāna,  11 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs  Inga Miezīte;
Šteina Kristiāna Klinta , 11 g., Ventspils novada Ugāles Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Larisa Zariņa;
Teterovska Viktorija, 14g., Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Irēna Olekša;
Valdmane Katrīna, 13 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Jakimovs Ņikita, 13 g., Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs L. Laganovska;
Vētra Elīza Līva, 13 g., Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Anda Sproģe;
Vīndedze Anna, 12 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Zagorska Enija, 11 g., Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Anda Sproģe;
Zaiceva Elīza, 11 g.,Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Anda Sproģe;
Zaļā Anete Luīze,  12 g., Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Rasa Grāmatiņa;
Zigmunde Līva,  Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Nellija Skujeniece;
Zmičerevska Diāna, 14 g., Salacgrīvas Mākslas skola,  pedagogs M.Jurjāne;
Zotova Rebeka, 13 g., Bauskas Mākslas skola, pedagogs Aina Ušča;
Žubule Laima,  14 g., J.Soikāna Ludzas mākslas skolas Ciblas filiāle, pedagogs Inta Terentjeva.
 
 
Konkursa organizatori izsaka pateicību visiem dalībniekiem un pedagogiem par ieguldīto darbu Pasaules jūgendstila dienas un Rīgas jūgendstila popularizēšanā!
 
Informācija par balvu saņemšanu sekos!
 

<< 2018 Jan >>
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31