2017

Semināra “Creative Dialog” dalībnieki viesojas muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 23.11.2017


Radošā pēcpusdiena bērniem “Izkrāso jūgendstilu”
, 09.11.2017


Svētku nedēļa muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 08.11.2017


Izstāde "Armitstedu ģimenes relikviju kolekcija"
, 01.11.2017


Skolēnu radošo darbu izstāde “Veltījums Rīgai” 
, 19.10.2017


Džordža Armitsteda piemiņas pasākumi Rīgā
, 17.10.2017


"Rīgas pilsētas galva Džordžs Armitsteds. Veltījums izcilā rīdzinieka 170. jubilejai"
, 16.10.2017


Rīgas un Sudžou sadraudzības 20. jubileja
, 15.10.2017


Ziedi Mihaila Eizenšteina atdusas vietā!
, 05.10.2017


Ziedu burvība Herendas porcelānā
, 29.09.2017


Viesojas!
, 26.09.2017


Tradīcijas un pārmantojamība mūsdienu Slovākijas tautas mākslā
, 20.09.2017


Svētdien, 15. oktobrī, plkst. 12.00 Bērnu rīts muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 17.09.2017


Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz 20. gadsimta sākuma dzejas lasījumiem par ceriņiem
, 08.09.2017


Mihaila Eizenšteina 150. jubilejas svinības muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 04.09.2017


Starptautiska konference “Kultūras mantojuma digitalizācija – iespējas un izaicinājumi”
, 04.09.2017


Izstāde “Ceriņi” muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 24.08.2017


DRĪZUMĀ
, 24.08.2017


Izstāde “Ceriņi” muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 23.08.2017


Plakātu izstāde “Reklāma un bērni” muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” apskatāma līdz 2017. gada 3. septembrim.
, 23.08.2017


Muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" sveic rīdziniekus un pilsētas viesus Rīgas svētkos,
piedāvājot īpašu ieejas biļeti muzejā − EUR 2.00!
, 18.08.2017


Zāļu nedēļa muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 19.06.2017


Muzeja darba laiks svētku dienās!
, 14.06.2017


Konkursa Latvijas mākslas skolu audzēkņiem virtuālajā vidē ''Augu motīvi un skulpturālie tēli Rīgas jūgendstila arhitektūrā'' rezultāti!
, 12.06.2017


10.jūnijs - Pasaules Jūgendstila diena
, 08.06.2017


Muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” virtuālā izstādē apskatāmi skolēnu veltījumi Pasaules jūgendstila dienai
, 07.06.2017


Konkurss Latvijas mākslas skolu audzēkņiem virtuālajā vidē ''Augu motīvi un skulpturālie tēli Rīgas jūgendstila arhitektūrā''
, 02.06.2017


Plakātu izstāde “Reklāma un bērni”
, 31.05.2017


Starptautiskā muzeju diena 18. maijā
, 17.05.2017


Plakātu izstāde “Reklāma un bērni” muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 16.05.2017


Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas Muzikāla programma “Es savai māmiņai”
, 14.05.2017


Māmiņdienai veltīts Bērnu rīts muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 10.05.2017


4. maija svētku ekskursijas
, 02.05.2017


Foto vēsturnieka Pētera Korsaka stāstījums
, 27.04.2017


Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība piedāvā darbu
 
, 24.04.2017


Auduma apdrukas māksla radošajā darbnīcā “Iepazīsti jūgendstila ornamentu”
, 20.04.2017


Muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” 8 gadu jubileja
, 19.04.2017


Runcis Alberts aicina uz Bērnu rītu Lieldienās
, 13.04.2017


Izstāde “Jūgendstila Lieldienas” muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 12.04.2017


Muzeja “Rīgas Jūgendstila  centrs” darba laiks Lieldienu laikā
, 05.04.2017


Auduma apdrukas māksla radošajā darbnīcā “Iepazīsti jūgendstila ornamentu”
, 22.03.2017


Runcis Alberts aicina bērnus uz muzikālu uzvedumu muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 16.03.2017


Izstāde “Fotoaparāti” muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 10.03.2017


Arhitekta Konstantīna Pēkšēna 158. jubilejas svinības muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs"
, 09.03.2017


Arhitekta Konstantīna Pēkšēna 158. jubilejā tiks prezentēts Pēkšēnu dzimtas koks un pirmizrādi piedzīvos Ināras Kolmanes īsfilma
, 03.03.2017


Muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” dalība Reseau Art Nouveau Network valdes sēdē.
, 25.02.2017


Aicinām ielūkoties ceļojošās  izstādes „Rīgas jūgendstils. Arhitektūra un māksla” atklāšanas pasākumā Viļņā.
, 24.02.2017


Radošā darbnīca “Iepazīsti jūgendstila ornamentu”
, 23.02.2017


Runcis Alberts aicina uz teatrālu bērnu rītu muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 16.02.2017


Mīlētāju dienas muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 07.02.2017


Aicinām ielūkoties Ženijas Loginovas un Anatolija Borodkina izstādes ”IMPROVIZĀCIJA”  atklāšanā
, 25.01.2017


Aicinām ielūkoties Ženijas Loginovas un Anatolija Borodkina izstādē ”IMPROVIZĀCIJA”
, 24.01.2017


Ženijas Loginovas un Anatolija Borodkina izstāde ”IMPROVIZĀCIJA” muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 19.01.2017


Informācijas dienas gidiem par muzeju “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 17.01.2017


Runcis Alberts aicina uz pirmo šī gada bērnu rītu muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 11.01.2017


Izstāde “Ungārijas Ziemassvētki” apskatāma vel tikai 5 dienas!
, 10.01.2017


Svētku meistardarbnīcas muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs”
, 05.01.2017


Konkursa Latvijas mākslas skolu audzēkņiem virtuālajā vidē ''Augu motīvi un skulpturālie tēli Rīgas jūgendstila arhitektūrā'' rezultāti!

Konkursa organizatori izsaka pateicību visiem dalībniekiem un pedagogiem par ieguldīto darbu Pasaules jūgendstila dienas un Rīgas jūgendstila popularizēšanā!
Informācija par balvu saņemšanu sekos!

Žūrijas vērtējums 7-10 gadu vecuma grupā:
1.vieta (dalīta)
Kondrāte Katrīna, 10 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Velga Klints;            
Kļaviņa Madara, 8 g., Baltinavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Sandra Bukša;        
2.vieta (dalīta)
Gadzāne Kristiāna, 8 g., Špoģu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Vita Kāpostiņa – Tuče;
Circene Māra, 9 g., Baltinavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Sandra Bukša ;
3.vieta (dalīta)
Ābelīte Agnija, 8 g., Sējas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Marta Jurjāne;
Nosuļa Katrīna, 10 g., Bauskas Mākslas skola, pedagogs Aina Ušča.
 
Žūrijas vērtējums 11-17 gadu vecuma grupā:
1.vieta (dalīta)
Pūce Elīna, 14 g., Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs  Dzintra Līvmane;
Popova Marika, 13 g., Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs L. Laganovska;
2.vieta (dalīta)
Aizpuriete Agnese, 13 g., Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs  Dzintra Līvmane;
Eidmanis Henrijs, 13 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints;
3.vieta (dalīta)
Šuļga Melānija, 12 g.,  “Klusais vērotājs”, Krāslavas Mākslas skola, pedagogs  Irēna Pauliņa;
Vēvers Raivis, 12 g.,  Krāslavas Mākslas skola, pedagogs Irēna Pauliņa.
 
Interneta vietnes  https://www.facebook.com/pg/RigaArtNouvea/photos/
skatītāju balsojuma rezultāti  2017.gada 10.jūnijā plkst. 24:00
7-10 gadu vecuma grupā:
 
1.Gabranovs Rūdofs, 8 g., J. Soikāna Ludzas mākslas skola, pedagogs Iveta Ladusāne (90);
2.Pavāre Justīne, 9 g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Dace Balode (88);
3. vieta (dalīta): 
Strautmane Aiga, 9 g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Dace Balode (35);
Valaine Marta, 10 g., Lubānas Mākslas skola, pedagogs Dace Rudzīte (35);
4. Seimuškina Inta, 10 g., J. Soikāna Ludzas mākslas skolas Ciblas filiāle, pedagogs Inta Terentjeva (34);
5. Zabalujeva Marija, 9 g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Dace Balode (33).
 
Interneta vietnes  https://www.facebook.com/pg/RigaArtNouvea/photos/
skatītāju balsojuma rezultāti  2017.gada 10.jūnijā plkst. 24:00 11-17 gadu vecuma grupā:
 
1.Enija Jankoviča, 11g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Dace Balode (251);
2.Marika Popova, 13 g., Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs L. Laganovska (248);
3. Marta Vulāne 11 g., Viļānu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Gunta Nagle (110);
4. Kristīne Jēkabsone, 11 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs  Inga Miezīte (68);
5. Agnese Lipska, 14 g., Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  L. Laganovska (61).
 
Latvijas Nacionālā kultūras centra atzinības:
Emīlija Ābele, 8 g., Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, pedagogs  M. Purgaile;
Arvīds Rudušs, 8 g., Vidzemes Jūrmalas MMS, pedagogs  M.Alena;  
Felicita Cīrule, 9 g., Ķekavas Mākslas skola, pedagogs  Signe Kalēja;
Jasmīna Anna Simsone, Salacgrīvas Mākslas skola,  pedagogs  M. Jurjāne;              
Lelde Leonora Eglīte, 9 g., Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs M.Alena;
Krista Biezā, 12 g., Ventspils novada Ugāles Mūzikas un mākslas skola, pedagoģe  Larisa Zariņa;                   
Eidmanis Henrijs, 13 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints.                      
                                        
Žūrijas atzinības:
Brikmane Alise , 10 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs  Jurkovska;     
Bukrejeva Ieva,  10 g., Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Ilze Dilāne;         
Bunte Elīza, 8g., Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, pedagogs M. Purgaile;   
Dailīdens Andris,  9 g., Lubānas Mākslas skola, pedagogs Dace Rudzīte;   
Gabranovs Rūdofs,  8 g., J.Soikāna Ludzas mākslas skola, pedagogs  Iveta Ladusāne;          
Gatiņa  Angelīna, 9 g., Špoģu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Vita Kāpostiņa – Tuče;
Jupatova Laura, 8 g.,  J.Soikāna Ludzas mākslas skola, pedagogs Iveta Ladusāne ;
Kārkliņa Elizabete, 10 g., Sējas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Marta Jurjāne;            
Kārkliņa Nora Kārkliņa, 8 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Velga Klints;    
Kļaviņš Adrians, 10 g., Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Anda Sproģe;   
Kriņicka Anete Paula, 13 g., Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Anda Sproģe;
Latvena Ulrika, 7 g.,Vidzemes Jūrmalas MMS, pedagogs  M.Alena;            
Litvinska Erita, 8 g., Naujienes Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Ruskule;       
Matisons Ritvars,  10 g.,  RNDV Mākslas studija "Raibulis", pedagogs Maija Purgaile;         
Meijers Artis, 8 gadi, Lubānas Mākslas skola, pedagogs Dace Rudzīte;      
Melece  Patrīcija, 10 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs Jurkovska;    
Panovska Veronika , 8 g.,Naujienes Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Ruskule;              
Paškovs Kristaps, 8 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs  Jurkovska;      
Puriņa Penelope, 8 g., Berģu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Maija Purgaile;               
Purpuļeviča Nikola, 9 g., Lubānas Mākslas skola, pedagogs  Dace Rudzīte ;
Seimuškina Inta,  10 g., J.Soikāna Ludzas mākslas skolas Ciblas filiāle, pedagogs Inta Terentjeva;  
Zaiceva Veronika, 10 g., Naujienes Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Ruskule;              
Zdanovska Ruslana, 9 g., Špoģu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Vita Kāpostiņa – Tuče;
 
Albekeite Zanda, 14 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints;
Anufrijevs Marks, 11,g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints;
Apine Beāte , 13 g., Balvu Mākslas skola, pedagogs Lana Ceplīte;
Berķe Evelīna , 12 g.,  Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs A.Titova;
Bibiča Stefanija, 12 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Blase Evelīna, 11 g., Ventspils novada Ugāles Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Larisa Zariņa;
Blumberga Elizabete, 14 g., Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Ilze  Ezerniece;
Blūma Evita, 12 g., Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Rasa Grāmatiņa;
Circenis Elvis, 12 g., Baltinavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Sandra Bukša;
Cirša Sabīne, 17 g., Limbažu novada ģimnāzija, pedagogs Kristīne Līsmane;
Čirka Līga, 12 g.,  "Pāvs", Balvu Mākslas skola, pedagogs Lana Ceplīte;
Daldere Samanta, 12 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs Jurkovska;
Dambeniece Katrīna, 14 g., "Vasara",  Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs Dzintra Līvmane;
Dzērve Sandija Linda, 11 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Velga Klints;
Fjodorova Oļesja, 11 g., Viļānu Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Gunta Nagle;
Freimane Aleksandra,  Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Nellija Skujeniece;
Freimane Lerika, 13 g.,  Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Nellija Skujeniece;
Grīnbergs Ārons, 11 g., Zvejniekciema vsk. pedagogs  M.Alena;
Invalidova Viktorija, 11 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs  Jurkovska;
Jankoviča Enija, 11g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagoģe Dace Balode;
Janševica Marta,  12 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Jēkabsone Kristīne, 11 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Kadiķe Kate , 12 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs Jurkovska;
Kampuse Ligija, 15 g., Bauskas Mākslas skola, pedagogs Mārīte Šulce;
Karakona Laura,  14g., Ulbrokas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Dace Balode;
Kiesnere Loreta, Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Nellija Skujeniece;                                                                     
Kiesnere Loreta, Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Guna Gaiķe;
Kirilko Baiba Līna, 15 g., Bauskas Mākslas skola, pedagogs Mārīte Šulce;
Kozlova Viktorija, 16 g., Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs Dzintra Līvmane ;
Lakoviča Lakovica Elīza, 11 g., Bauskas Mākslas skola, pedagogs Aina Ušča;
Liepa Melisa, 11 g., Dundagas Mākslas un mūzikas skola, pedagogs Sandra Dadze;
Lipska Agnese, 14 g., Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs L. Laganovska;
Mauriņš Emīls Niks, 12g., Dundagas Mākslas un mūzikas skola, pedagogs Sandra Dadze;
Mežiņa Laura, 12 g., Krāslavas Mākslas skola, pedagogs Irēna Pauliņa;
Mihailova Laura, 15 g., Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Māra Alena;
Mihejeva Laura,  12 g., Krāslavas Mākslas skola, pedagogs  Irēna Pauliņa;
O'Sullivan Erlina Marianna , 11 g., Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs  A.Titova;
Ozoliņš Lūkass, 14 g., Ventspils novada Ugāles Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Larisa Zariņa;
Ozolniece Endija, 13 g., Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs, Rasa Grāmatiņa
Pāsa Petra, 11 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Piternieks Kristaps ,  14 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints;
Pučenoka Alise Paula, 12 g., Smiltenes Mākslas skola, pedagogs  Jurkovska;
Pumpure Alma, 12 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Velga Klints;
Rence Diāna Marta, 14 g., Grobiņas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Liene Bernāte;
Rubīna Elizabete, 11 g., Ventspils Mākslas skola, pedagogs Inita Dzalbe;
Rutkovska  Lāsma, 12 g., Skrīveru Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Velga Klints;
Saule Jansone Elīza , 11 g., Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Anda Sproģe;
Siņicina Sabīne, 14 g., Jāņa Simsona Madonas mākslas skola, pedagogs Dzintra Līvmane;
Skricka Justīne Ieva, 12 g., Ventspils novada Ugāles Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Larisa Zariņa;
Spila Elizabete Greisa , 12 g.,  Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skola, pedagogs Ilze Cābe;
Šmite Kristiāna,  11 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs  Inga Miezīte;
Šteina Kristiāna Klinta , 11 g., Ventspils novada Ugāles Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Larisa Zariņa;
Teterovska Viktorija, 14g., Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skola, pedagogs  Irēna Olekša;
Valdmane Katrīna, 13 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Jakimovs Ņikita, 13 g., Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs L. Laganovska;
Vētra Elīza Līva, 13 g., Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Anda Sproģe;
Vīndedze Anna, 12 g., Cēsu Pilsētas mākslas skola, pedagogs Inga Miezīte;
Zagorska Enija, 11 g., Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Anda Sproģe;
Zaiceva Elīza, 11 g.,Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Anda Sproģe;
Zaļā Anete Luīze,  12 g., Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, pedagogs Rasa Grāmatiņa;
Zigmunde Līva,  Jelgavas Mākslas skola, pedagogs Nellija Skujeniece;
Zmičerevska Diāna, 14 g., Salacgrīvas Mākslas skola,  pedagogs M.Jurjāne;
Zotova Rebeka, 13 g., Bauskas Mākslas skola, pedagogs Aina Ušča;
Žubule Laima,  14 g., J.Soikāna Ludzas mākslas skolas Ciblas filiāle, pedagogs Inta Terentjeva.
 
 
Konkursa organizatori izsaka pateicību visiem dalībniekiem un pedagogiem par ieguldīto darbu Pasaules jūgendstila dienas un Rīgas jūgendstila popularizēšanā!
 
Informācija par balvu saņemšanu sekos!
 

<< 2017 Nov >>
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30